- Vention

Цена
€3 49 / 6 83 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Vention
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AACBI
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: HDMIМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIМъжки
ДЪЛЖИНА: 3 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: 4K 2160p @ 60FPS (3840x2160)
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 18 Gb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: v2.0
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794732674
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AACBI
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: HDMIМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIМъжки
ДЪЛЖИНА: 3 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: 4K 2160p @ 60FPS (3840x2160)
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 18 Gb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: v2.0
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794732674
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Vention
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AACBI
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: HDMIМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIМъжки
ДЪЛЖИНА: 3 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: 4K 2160p @ 60FPS (3840x2160)
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 18 Gb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: v2.0
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794732674
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AACBI
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: HDMIМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIМъжки
ДЪЛЖИНА: 3 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: 4K 2160p @ 60FPS (3840x2160)
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 18 Gb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: v2.0
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794732674
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Кабел |
| КОНЕКТОР 1 | HDMI |
| КОНЕКТОР 1 | Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | HDMI |
| КОНЕКТОР 2 | Мъжки |
| ДЪЛЖИНА | 3 m |
| ЦВЯТ | Черен |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ | ДА |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 4K 2160p @ 60FPS (3840x2160) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | v2.0 |
| СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ | 18 Gb/s |
| Тегло | 0.21кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | HDMI |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина (m) | 3 |
| Максимална резолюция | 4K |
| Версия на стандарта | HDMI 2.0 |
| Честота на опресняване (Hz) | 60 |
| Поддръжка на HDR | Да |
| Поддръжка на звук | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Не |
| Тегло | 0.21кг |
Vention HDMI 2.0 кабел M/M 4K/60Hz позлатен - 3M Черен
Насладете се на невероятно 4K видео при 60Hz с този високоскоростен HDMI 2.0 кабел. Позлатените конектори осигуряват надеждно предаване на сигнала и устойчивост на корозия за вашето домашно кино или гейминг настройка.
Ключови Предимства
- Поддръжка на 4K@60Hz — Насладете се на изключително плавно 4K видео при 60 кадъра в секунда за реалистични детайли.
- Позлатени конектори — Отлична проводимост и издръжливост, предотвратяващи загуба на сигнал и окисление.
- Дължина 3 метра — Достатъчно гъвкав за повечето настройки, от телевизор до проектор.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | HDMI |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина | 3 m |
| Максимална резолюция | 4K |
| Версия на стандарта | HDMI 2.0 |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Поддръжка на HDR | Да |
| Поддръжка на звук | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Не |
Какво има в кутията
- Vention HDMI 2.0 кабел 3M
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












